Biznes forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Technologie przemysłowe, przemysł, hala

+13
małpek
kurzy13
HubiPL
Crowley
Rafałde
rasen
miwi
Tomicki
Rollos
WiwczarekP
umi
kartin
mart
17 posters

Go down

Technologie przemysłowe, przemysł, hala Empty Technologie przemysłowe, przemysł, hala

Pisanie by mart Czw Mar 10, 2022 1:36 pm

Jak to wszystko u was wyszło? My jesteśmy zadowoleni z tego, jak nasz biznes obecnie wygląda. Jeżeli chodzi o automatykę przemysłową, to w nią zaopatrzyliśmy się w firmie Kos-El z Zabrza. Oni mają szeroką ofertę produktów z zakresu automatyki, są to rzeczy w dobrych cenach, których jakość jest wysoka i nam w pełni odpowiada. Mogę wam te produkty i samą firmę szczerze polecić, opłaca się zrobić tam zakupy.

mart
Stały bywalec forum
Stały bywalec forum

Posts : 57
Join date : 04/03/2022

Powrót do góry Go down

Technologie przemysłowe, przemysł, hala Empty Re: Technologie przemysłowe, przemysł, hala

Pisanie by kartin Czw Mar 10, 2022 2:00 pm

My szukaliśmy wysokiej jakości produktów z zakresu armatury przemysłowej. W zeszłym roku dopiero wykańczaliśmy naszą halę przemysłową i potrzebowaliśmy tego typu materiałów, także dopiero ruszamy z biznesem. Produkty znaleźliśmy w ofercie firmy Klimos z Białegostoku. Oni mają bardzo dobre ceny, no i porządnie wykonane produkty. Zdecydowanie są one godne polecenia, u nas dobrze się sprawdzają.

kartin
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 51
Join date : 01/03/2022

Powrót do góry Go down

Technologie przemysłowe, przemysł, hala Empty Re: Technologie przemysłowe, przemysł, hala

Pisanie by umi Pią Mar 11, 2022 11:49 am

U nas podobnie, uważam, że są pewne rzeczy, na które trzeba zwrócić szczególną uwagę, np. na zabezpieczenie powierzchni podatny na korozję. My w tym celu skorzystaliśmy z usług firmy GALWANEX EXPORT z Lublina. To specjaliści, którzy zajmują się pasywacją, galwanizacją, itp. Metodę dobrali do danych powierzchni, znają się na tym, co robią, są rzetelni i terminowi, mogę ich szczerze polecić.

umi
Stały bywalec forum
Stały bywalec forum

Posts : 59
Join date : 02/03/2022

Powrót do góry Go down

Technologie przemysłowe, przemysł, hala Empty Re: Technologie przemysłowe, przemysł, hala

Pisanie by WiwczarekP Czw Mar 24, 2022 1:43 pm

To ja z kolei wam podpowiem, że produkty z tworzyw sztucznych: rury, kształtki, zbiorniki, aparaty przemysłowe, kolektory itp. w dobrych cenach kupicie u producenta, czyli w firmie Plast-Chem z kujawsko-pomorskiego http://www.plast-chem.pl/oferta Firma przy produkcji korzysta z zaawansowanych technologii, wykorzystując m.in. procesy laminowania, także na bank będziecie zadowoleni z ich oferty, ich produkty mają solidną jakość a firma sprawnie realizuje zamówienia.

WiwczarekP
Stały bywalec forum
Stały bywalec forum

Posts : 60
Join date : 22/02/2022

Powrót do góry Go down

Technologie przemysłowe, przemysł, hala Empty Re: Technologie przemysłowe, przemysł, hala

Pisanie by Rollos Czw Mar 24, 2022 3:43 pm

To ode mnie jeszcze taki namiar - firma Galika oferująca profesjonalne rozwiązania w zakresie systemów obróbczych metali, urządzenia uznanych, światowych producentów jak i serwis tych produktów https://www.galika.pl/ Zdecydowanie jestem o nich jak najlepszej opinii, także sprawdźcie ich sobie, na bank będziecie zadowoleni ze współpracy z nimi.

Rollos
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 48
Join date : 15/02/2022

Powrót do góry Go down

Technologie przemysłowe, przemysł, hala Empty Re: Technologie przemysłowe, przemysł, hala

Pisanie by Tomicki Pią Mar 25, 2022 11:19 pm

Na pewno taka wartą uwagi firmą jest BEKO TECHNOLOGIES, oferują produkty i systemy do uzdatniania sprężonego powietrza, gazu oraz rozwiązania w zakresie techniki kondensatu, w grę wchodzi tez u nich serwis. Podrzucam stronę internetową: https://www.beko-technologies.com/pl/pl/produkty/ Firma to specjaliści w tym temacie, mają duże doświadczenie i obsługę klienta na najwyższym poziomie, także warto z nimi nawiązać współpracę.

Tomicki
Stały bywalec forum
Stały bywalec forum

Posts : 61
Join date : 13/02/2022

Powrót do góry Go down

Technologie przemysłowe, przemysł, hala Empty Re: Technologie przemysłowe, przemysł, hala

Pisanie by miwi Czw Mar 31, 2022 6:27 am

A co z zabezpieczeniami antykorozyjnymi? Korzystacie z jakiś, czy raczej nie? Trzeba było wykonać je w naszej hali, tym zajęli się pracownicy z firmy ELBIT z Krakowa. Ich oferta jest rozbudowana, specjalizują się oni w galwanizacji, złoceniu, anodowaniu, czy niklowaniu. Firma posiada także bogate doświadczenie w branży, nam rekomendowało ich wiele osób, sami także ich polecamy.

miwi
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 27
Join date : 02/03/2022

Powrót do góry Go down

Technologie przemysłowe, przemysł, hala Empty Re: Technologie przemysłowe, przemysł, hala

Pisanie by rasen Sro Kwi 06, 2022 9:23 am

My potrzebowaliśmy wielu różnych elementów. W taśmy transportowe do naszych urządzeń przemysłowych zaopatrzyliśmy się w firmie Trans-Pas z Wierzbna. Oni mają atrakcyjne ceny, wysokiej jakości, niezawodnie działające produkty. Jesteśmy zadowoleni z tego zakupu, firma jest zdecydowanie godna polecenia, ich oferta jest rozbudowana, mają także inne produkty, które warto u nich kupić.

rasen
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 43
Join date : 02/03/2022

Powrót do góry Go down

Technologie przemysłowe, przemysł, hala Empty Re: Technologie przemysłowe, przemysł, hala

Pisanie by Rafałde Wto Kwi 19, 2022 11:00 am

Kolejny wart uwagi namiar to GLOBAL CONCEPTS 2000 POLSKA - mają duże doświadczenie w produkcji środków chemicznych do dezynfekcji wody przemysłowej. W rozsądnych cenach kupicie u nich m.in. preparaty chemiczne do dezynfekcji wody, inhibitory korozji, środki do usuwania kamienia, preparaty do ochrony systemów glikolowych oraz biocydy, które eliminują rozwój mikroorganizmów. Oferują też stacje zmiękczania wody i odżelaziacze. Zostawiam wam ich stronę internetową: https://gc2000.pl/o-firmie/ firma jest zdecydowanie warta uwagi, w 100 % mogę wam ich produkty doradzić.

Rafałde
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 41
Join date : 29/03/2022

Powrót do góry Go down

Technologie przemysłowe, przemysł, hala Empty Re: Technologie przemysłowe, przemysł, hala

Pisanie by Crowley Nie Maj 22, 2022 4:37 pm

Może wam się też przydać namiar na specjalistów od oznakowania pionowego i poziomego hali. Bardzo dobry wybór produktów porządnej jakości znajdziecie w firmie Andros z Redy, świadczą także usługi montażowe. Oferują również ograniczniki parkingowe (separatory), blokady parkingowe, barierki, tablice czy stojaki rowerowe. Konkrety tu sobie sprawdźcie: https://andros-reda.pl/o-firmie/ Na bank także będziecie z ich produktów i usług zadowoleni, bo firma to mega profesjonaliści.

Crowley
Stały bywalec forum
Stały bywalec forum

Posts : 73
Join date : 18/02/2022

Powrót do góry Go down

Technologie przemysłowe, przemysł, hala Empty Re: Technologie przemysłowe, przemysł, hala

Pisanie by HubiPL Wto Maj 24, 2022 7:16 am

Gratuluję i mam nadzieję, że biznes będzie cały czas się rozwijał. Sam jestem w trakcie budowy hali produkcyjnej. Niedawno skorzystałem z usług firmy https://www.tapi.pl/realizacje/budynki-biurowe/ , której pracownicy wykonali dla mnie instalację przeciwpożarową i sanitarną. Dysponują w tym zakresie szeroką wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem. Myślę, że będą w stanie Ci pomóc.

HubiPL
Młodzik
Młodzik

Posts : 21
Join date : 23/05/2022

Powrót do góry Go down

Technologie przemysłowe, przemysł, hala Empty Re: Technologie przemysłowe, przemysł, hala

Pisanie by kurzy13 Sro Maj 25, 2022 6:01 pm

W przypadku naszej firmy, najbardziej istotne okazało się zadbanie o odpowiednie maszyny, wyposażenie i sprzęt. Potrzebowaliśmy urządzeń umożliwiających obróbkę metali. Bulmach https://bulmach.com/products umożliwili nam dostęp do tokarek CNC, dłutownic do metalu, tokarek konwencjonalnych, przecinarek taśmowych. W końcu otrzymaliśmy szansę wykonywania usług w odpowiedni, należyty sposób. Klienci chwalą precyzję z którą wykonujemy obróbkę powierzonych metali.

kurzy13
Młodzik
Młodzik

Posts : 9
Join date : 25/05/2022

Powrót do góry Go down

Technologie przemysłowe, przemysł, hala Empty Re: Technologie przemysłowe, przemysł, hala

Pisanie by małpek Nie Mar 26, 2023 5:46 pm

Cześć, może tutaj znajdę odpowiedź. Mam pytanie dotyczące budowy hali stalowej. Ile czasu musieliście czekać na pozwolenie na budowę? Ostatnio mój sąsiad przekonywał mnie, że to bardzo łatwa i tania inwestycja, co skłoniło mnie do przemyślenia tematu. Czy ktoś miał już okazję współpracować z firmą https://www.borga.pl/ i mógłby mi więcej o niej powiedzieć?

małpek
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 545
Join date : 19/07/2022

Powrót do góry Go down

Technologie przemysłowe, przemysł, hala Empty Re: Technologie przemysłowe, przemysł, hala

Pisanie by Kalynka Pią Maj 05, 2023 8:18 am

Automaty do rękawic to innowacyjne rozwiązanie w branży przemysłowej, które zdecydowanie przyspiesza proces produkcji i zmniejsza liczbę błędów. Wprowadzenie tej technologii w naszej firmie było strzałem w dziesiątkę! Współpracowałam z firmą, która działa na rynku już od 9 lat i oferuje szeroki wybór urządzeń przemysłowych. Ich profesjonalizm i rzetelność sprawiły, że jestem bardzo zadowolona z ich usług. Polecam wszystkim inwestycję w nowoczesne rozwiązania, które pomogą zwiększyć efektywność pracy i poprawić wyniki finansowe!
Kalynka
Kalynka
Forum ekspert
Forum ekspert

Posts : 108
Join date : 26/03/2023
Age : 36

Powrót do góry Go down

Technologie przemysłowe, przemysł, hala Empty Re: Technologie przemysłowe, przemysł, hala

Pisanie by małpek Sro Maj 24, 2023 6:56 pm

Ostatnio zacząłem rozważać możliwość postawienia hali przemysłowej opartej na kratownicy, ale zanim podejmę decyzję, chciałbym poznać opinie i doświadczenia innych osób w tej kwestii. Hale oparte na kratownicy charakteryzują się wyjątkową wytrzymałością i stabilnością konstrukcji. Jednak chciałbym dowiedzieć się więcej na temat ich zalet i potencjalnych wad, zanim podejmę ostateczną decyzję. Przeglądam właśnie Internet i trafiłem na ciekawą ofertę https://www.borga.pl/hale-stalowe/kratownica-na-slupach-zelbetowych-lub-stalowych/ Co o tym myślicie ? Będę wdzięczny za każdą sugestię.

małpek
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 545
Join date : 19/07/2022

Powrót do góry Go down

Technologie przemysłowe, przemysł, hala Empty Re: Technologie przemysłowe, przemysł, hala

Pisanie by Kalynka Nie Cze 04, 2023 9:06 pm

Cześć! W ostatnim czasie zastanawiam się nad wprowadzeniem Dystrybutory vendingowe na naszej hali produkcyjnej w branży przemysłowo-spożywczej. Przeszukuję różne oferty dostępne na rynku i natknąłem się na firmę z Bielsko - Białej, która specjalizuje się w dostarczaniu takich automatów. Ich szeroki wybór produktów oraz profesjonalna obsługa przyciągnęły moją uwagę i teraz zastanawiam się nad rozpoczęciem współpracy z nimi. Jednak przed podjęciem ostatecznej decyzji, chciałbym poznać Wasze opinie na temat korzystania z takich urządzeń.
Kalynka
Kalynka
Forum ekspert
Forum ekspert

Posts : 108
Join date : 26/03/2023
Age : 36

Powrót do góry Go down

Technologie przemysłowe, przemysł, hala Empty Re: Technologie przemysłowe, przemysł, hala

Pisanie by Justyna0 Pią Wrz 29, 2023 5:13 pm

A czy wiecie może gdzie znajdę też maszyny do takich prac, jak
pakowanie mąki ? Tak pytam, ponieważ niedługo otwieram firmę i chce się jak najlepiej do tego aspektu przygotować. A wiadomo odpowiednie maszyn są w przemyśle niezbędne.

Justyna0
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 157
Join date : 01/03/2023

Powrót do góry Go down

Technologie przemysłowe, przemysł, hala Empty Re: Technologie przemysłowe, przemysł, hala

Pisanie by trevor Pią Paź 06, 2023 11:50 am

W przemyśle ważne są różne procesy, takie jak odpowiednia temperatura pomieszczenia. Co więcej, stosuje się wiele dodatkowych mierników, wykonuje różne pomiary i stosuje się zaawansowane przyrządy oraz urządzenia. Zwróćcie uwagę na stronę https://www.test-therm.pl/katalog-produktow/53-kamery-stacjonarne . Tam poznacie stacjonarne kamery termowizyjne. Służą one np. do kontroli temperatury podczas procesów odlewania szkła i aluminium, w kotłach energetycznych, czy na składowiskach materiałów łatwopalnych. Temperatura w tego typu przemyśle jest istotna i wpływa na wszystkie procesy.

trevor
Młodzik
Młodzik

Posts : 22
Join date : 27/04/2022

Powrót do góry Go down

Technologie przemysłowe, przemysł, hala Empty Re: Technologie przemysłowe, przemysł, hala

Pisanie by Sara212 Pon Sty 22, 2024 4:49 pm

Ze swojej strony mogę Wam wszystkim polecić ofertę, z której sam niejednokrotnie korzystałem. Jeżeli szukacie sprawdzonego sklepu internetowego z automatyką przemysłową, to polecam Wam wszystkim sprawdzić ofertę na stronie - https://gigaom.pl/styczniki .

Sara212
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 736
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Technologie przemysłowe, przemysł, hala Empty Re: Technologie przemysłowe, przemysł, hala

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach