Biznes forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

przemysł ogólnie

+5
Kalynka
Sara212
gg83
Adrian77
WiwczarekP
9 posters

Go down

przemysł ogólnie Empty przemysł ogólnie

Pisanie by WiwczarekP Sob Maj 28, 2022 6:12 pm

Przemysł ogólnie. Dawajcie dobre rady i namiary na dostawców, firmy z którymi współpracujecie itd. Może komuś z nas te kontakty sie przydadzą.

WiwczarekP
Stały bywalec forum
Stały bywalec forum

Posts : 60
Join date : 22/02/2022

Powrót do góry Go down

przemysł ogólnie Empty Re: przemysł ogólnie

Pisanie by Adrian77 Pon Wrz 26, 2022 12:31 pm

Ze swojej strony mogę Wam polecić ofertę firmę, z której sam skorzystałem. W przypadku mojej hali przemysłowej skorzystałem z usług firmy - https://hygienicdesign.pl/chlorowanie-wody/ , która wykonała dla mnie projekt linii produkcyjnej.

Adrian77
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 449
Join date : 02/12/2021

Powrót do góry Go down

przemysł ogólnie Empty Re: przemysł ogólnie

Pisanie by gg83 Wto Sty 31, 2023 10:13 pm

W przemyśle cały czas należy stawiać na rozwój. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat robotów przemysłowych, które w ostatnim czasie zyskały ogromną popularność, to koniecznie zerknijcie sobie tutaj https://corobotics.pl/produkty/podajniki-wibracyjne-asyril-stol-wibracyjny/ . Można się tam również dowiedzieć się na temat podajników wibracyjnych. Myślę, że tego typu informacje mogą okazać się bardzo pomocne. Rozejrzyjcie się tam. Takie roboty bardzo dobrze się sprawdzają i zapewniają bezpieczeństwo.

gg83
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 47
Join date : 15/01/2023

Powrót do góry Go down

przemysł ogólnie Empty Re: przemysł ogólnie

Pisanie by Sara212 Wto Kwi 25, 2023 5:42 pm

Jeżeli szukacie sprawdzonego, interentowego sklepu z automatyką przemysłową to polecam Wam sprawdzić ofertę sklepu Gigaom, w którego ofercie znajdziecie m.in. czujniki optyczne w najlepszej cenie. Ktoś z was również korzystał z oferty tego sklepu?

Sara212
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 722
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

przemysł ogólnie Empty Re: przemysł ogólnie

Pisanie by Kalynka Pon Maj 01, 2023 7:41 pm

Jestem właścicielem fabryki, która działa w branży przemysłowej i obecnie poszukuję profesjonalnej firmy, która zajmuje się dostarczaniem automatów wydających BHP do mojej fabryki. Automaty wydające BHP to ważna część każdej fabryki, ponieważ zapewniają pracownikom łatwy i szybki dostęp do niezbędnych narzędzi i sprzętu ochronnego. Dlatego też, jako właściciel fabryki, zależy mi na tym, aby wybrać sprawdzonego i doświadczonego dostawcę, który dostarczy mi najlepsze rozwiązania w zakresie automatów wydających BHP. Chciałbym znaleźć firmę, która oferuje wysokiej jakości i niezawodne urządzenia, które zapewnią moim pracownikom bezpieczeństwo w miejscu pracy. Znalazłem ofertę firmy, która zajmuję się produkcją Automat wydający bhp i widzę, że działają na rynku już od 9 lat oraz mają szeroki wybór urządzeń. Co myślicie o takim innowacyjnym pomyślę ?
Kalynka
Kalynka
Forum ekspert
Forum ekspert

Posts : 107
Join date : 26/03/2023
Age : 35

Powrót do góry Go down

przemysł ogólnie Empty Re: przemysł ogólnie

Pisanie by Kalynka Sob Cze 17, 2023 8:23 pm

Niedawno podjęłam współpracę z Producent automatów vendingowych, którzy mają imponujące 9 lat doświadczenia na rynku. Od samego początku naszych rozmów zauważyłam, że firma ta ma solidne fundamenty i zaangażowanie w dostarczanie wysokiej jakości automatów vendingowych. Co mnie najbardziej zachwyciło, to ich super help desk. Wiedząc, że mogę liczyć na ich wsparcie i profesjonalną pomoc, czuję się pewnie i komfortowo. Bez względu na to, czy mam pytania dotyczące obsługi automatów czy potrzebuję szybkiej interwencji, ich pomocny zespół zawsze jest gotowy do udzielenia wsparcia. Pozdrawiam
Kalynka
Kalynka
Forum ekspert
Forum ekspert

Posts : 107
Join date : 26/03/2023
Age : 35

Powrót do góry Go down

przemysł ogólnie Empty Re: przemysł ogólnie

Pisanie by marek23 Sro Cze 28, 2023 5:29 pm

Firmy specjalizujące się w pracach na wysokości dysponują specjalistycznym sprzętem, narzędziami oraz technologią. Jeżeli szukacie firmy zajmującej się czyszczeniem hal, magazynów i obiektów przemysłowych na dużych wysokościach, to polecam Wam sprawdzić ofertę na stronie https://www.czyszczenie-hal.pl/oferta-uslug/mycie/mycie-elewacji.html .

marek23
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 32
Join date : 22/04/2023

Powrót do góry Go down

przemysł ogólnie Empty Re: przemysł ogólnie

Pisanie by Kalynka Wto Lip 04, 2023 9:41 am

Cześć, od dłuższego czasu zastanawiam się nad zakupem do mojej firmy Szafa wydająca Narzędzia z uwagi na spory bałagan, który panuję w firmie. Audyt w firmie pokazał, że to właśnie z tym mamy problem i dlatego występują opóźnienia w naszej firmie. Przeglądam właśnie ofertę firmy z Bielsko Białej, która jest już na rynku 9 lat i posiada spory wybór takich urządzeń, a dodatkowo posiada wiele pozytywnych komentarzy jeśli chodzi o help desk. Czy są tu osoby, które korzystają z takich Szaf ? Będę wdzięczny za każdą opinię.
Kalynka
Kalynka
Forum ekspert
Forum ekspert

Posts : 107
Join date : 26/03/2023
Age : 35

Powrót do góry Go down

przemysł ogólnie Empty Re: przemysł ogólnie

Pisanie by małpek Sob Lip 08, 2023 6:40 pm

Chciałem Wam polecić firmę, która świadczy usługi wtrysku na wtryskarkach. Mają 30-letnie doświadczenie w przetwórstwie tworzyw sztucznych i oferują konkurencyjne ceny oraz wysoką jakość. Co sprawia, że ta oferta jest wyjątkowa? Przede wszystkim, firma realizuje usługi zarówno na podstawie form wtryskowych dostarczonych przez klienta, jak i samodzielnie projektuje i produkuje formy wtryskowe. Mają także imponujący park maszynowy oraz doświadczonych operatorów i ustawiaczy. Moim zdaniem warto się nimi zainteresować! Podrzucam link: https://azun.pl/wtryskownia_narzedziownia/uslugi-wtrysku Pozdrawiam.

małpek
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 540
Join date : 19/07/2022

Powrót do góry Go down

przemysł ogólnie Empty Re: przemysł ogólnie

Pisanie by Kalynka Sro Lip 12, 2023 12:28 pm

Cześć wszystkim! Ostatnio zastanawiałem się nad rozwiązaniem problemu związanych z moimi narzędziami BHP w miejscu pracy. Panuje u mnie spory bałagan, a znalezienie potrzebnego sprzętu zajmuje mi zbyt wiele czasu. Czy ktoś z Was miał już doświadczenie z urządzeniami Vending bhp? Czy może mi polecić firmę, która oferuje takie rozwiązania?
Kalynka
Kalynka
Forum ekspert
Forum ekspert

Posts : 107
Join date : 26/03/2023
Age : 35

Powrót do góry Go down

przemysł ogólnie Empty Re: przemysł ogólnie

Pisanie by małpek Sro Wrz 20, 2023 5:37 pm

Szukając kompleksowych usług w dziedzinie oczyszczarek strumieniowych i maszyn do piaskowania, natrafiłem na informację, że firma https://www.contracor.com.pl/pl/of/catg/przenosny-sprzet-do-czyszczenia-strumieniowego.92.html jest producentem zbiorników do wszystkich oczyszczarek tej firmy. Czy ktoś miał już okazję korzystać z ich usług lub może podzielić się swoimi doświadczeniami? Chciałbym poznać opinie na temat jakości ich produktów oraz obsługi klienta.

małpek
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 540
Join date : 19/07/2022

Powrót do góry Go down

przemysł ogólnie Empty Re: przemysł ogólnie

Pisanie by Sara212 Pon Wrz 25, 2023 8:04 pm

Na stronie https://gigaom.pl/czujniki-optyczne znajdziecie ofertę sklepu internetowego z najróżniejszymi komponentami do automatyki przemysłowej, w tym np. czujniki optyczne . Moim zdaniem mają naprawdę atrakcyjne ceny, jak na tak wysoką jakość produktów.

Sara212
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 722
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

przemysł ogólnie Empty Re: przemysł ogólnie

Pisanie by Justyna0 Czw Paź 26, 2023 3:50 pm

Według mnie warto również tutaj wspomnieć o takich kwestiach, jak armatura przemysłowa. Jeżeli szukacie w tym kierunku usług, to możecie zgłosić się do firmy AFT , która według mnie jest liderem w tej dziedzinie. U nich dostanie produkty na miarę swoich oczekiwań.

Justyna0
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 157
Join date : 01/03/2023

Powrót do góry Go down

przemysł ogólnie Empty Re: przemysł ogólnie

Pisanie by małpek Nie Paź 29, 2023 3:12 pm

W przemyśle, komponenty odgrywają kluczową rolę w procesach produkcyjnych i w tworzeniu finalnych produktów. Są to poszczególne części, elementy lub podzespoły, które łączą się, aby utworzyć całość produktu. Komponenty mogą być wykorzystywane w różnych branżach przemysłu, w tym w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym, elektronicznym, farmaceutycznym, spożywczym i wielu innych. Komponenty są wykorzystywane do tworzenia bardziej skomplikowanych produktów lub systemów. Mogą one mieć różne funkcje, takie jak przesyłanie energii, sygnału, danych, kontrola, ochrona, czy również estetyczne uzupełnienie finalnego produktu. https://www.shemeck.pl/237-komponenty

małpek
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 540
Join date : 19/07/2022

Powrót do góry Go down

przemysł ogólnie Empty Re: przemysł ogólnie

Pisanie by małpek Czw Lis 16, 2023 6:53 pm

Ostatnio zacząłem rozważać usługi wtryskowni, a moje spojrzenie padło na ofertę firmy https://azun.pl/wtryskownia_narzedziownia/producent-form-wtryskowych Widziałem ich propozycję i zastanawiam się, czy ktoś miał już doświadczenia z ich usługami. Jeśli tak, to chętnie poznam Wasze opinie! Jakie są Wasze wrażenia z współpracy z tą firmą? Czy polecacie ich usługi?

małpek
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 540
Join date : 19/07/2022

Powrót do góry Go down

przemysł ogólnie Empty Re: przemysł ogólnie

Pisanie by małpek Nie Gru 03, 2023 4:21 pm

Zwracam się do Was z prośbą o pomoc. Obecnie poszukuję wysokiej jakości podzespołów dla automatyki i informatyki przemysłowej, które spełnią specyficzne wymagania mojej branży. Podczas moich poszukiwań natrafiłem na firmę https://www.shemeck.pl, która oferuje produkty globalnych producentów oraz mniejszych firm specjalistycznych i inżynierskich. Czy ktoś z Was miał już doświadczenie z produktami oferowanymi przez tę firmę? Jak oceniacie jakość ich podzespołów i poziom obsługi klienta? Chętnie poznam Wasze opinie i ewentualne sugestie dotyczące innych sprawdzonych dostawców.

małpek
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 540
Join date : 19/07/2022

Powrót do góry Go down

przemysł ogólnie Empty Re: przemysł ogólnie

Pisanie by rex Pią Kwi 26, 2024 2:59 pm

Różnego rodzaju wyposażenie, jeśli chodzi o urządzenia pomiarowe, jak np. spektrometr nir można dostać w Metrohm.

rex
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 36
Join date : 25/06/2022

Powrót do góry Go down

przemysł ogólnie Empty Re: przemysł ogólnie

Pisanie by małpek Pon Kwi 29, 2024 1:13 pm

Poszukuję wycinarki laserowej dla mojej firmy przemysłowej i natrafiłem na ofertę na stronie https://maszyny-polskie.pl/ Czy ktoś z Was miał już okazję korzystać z ich usług? Jakie są Wasze opinie na temat jakości maszyn oraz obsługi klienta w tej firmie? Z góry dziękuję za wszelkie informacje i sugestie!

małpek
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 540
Join date : 19/07/2022

Powrót do góry Go down

przemysł ogólnie Empty Re: przemysł ogólnie

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach