Biznes forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Ubezpieczenie

+5
Wojciech2121
Steven2000
ragi27
yanka
misia
9 posters

Go down

Ubezpieczenie Empty Ubezpieczenie

Pisanie by misia Sob Sie 29, 2020 6:13 am

Z jakich dodatkowych polis korzystacie?

misia
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 30
Join date : 20/07/2020

Powrót do góry Go down

Ubezpieczenie Empty Re: Ubezpieczenie

Pisanie by yanka Sob Sie 29, 2020 10:11 am

Myślę że ubezpieczenie dziecka jest takim dodatkowym ubezpieczeniem które zawsze się przydaje w przyszłości poza ubezpieczeniem na życie, chyba musze o tym pomyśleć dla swojego dziecka

yanka
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 46
Join date : 30/06/2020

Powrót do góry Go down

Ubezpieczenie Empty Re: Ubezpieczenie

Pisanie by ragi27 Wto Wrz 08, 2020 8:19 am

Jeśli chodzi o ubezpieczenie samochodowe to ja aktualnie potrzebuję kupić jakieś korzystne ubezpieczenie oc przewoźnika. Może ktoś z forum jest w stanie doradzić mi gdzie najlepiej się wybrać po takie produkty? Będe wam bardzo wdzięczny za porady

ragi27
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 42
Join date : 11/07/2019

Powrót do góry Go down

Ubezpieczenie Empty Re: Ubezpieczenie

Pisanie by Steven2000 Wto Lut 16, 2021 11:21 am

Tutaj sprawa jest taka, że jeszcze żadna, ale zastanawiam się nad polisą ubezpieczeniową na życie, bo nigdy nie wiadomo co się może kiedy stać

Steven2000
Młodzik
Młodzik

Posts : 18
Join date : 16/02/2021

Powrót do góry Go down

Ubezpieczenie Empty Re: Ubezpieczenie

Pisanie by Steven2000 Wto Lut 16, 2021 11:23 am

Ewentualnie jeszcze ubezpieczenie na dziecko, to też mi się wydaje bardzo odpowiedzialne, inwestować we własną pociechę.

Steven2000
Młodzik
Młodzik

Posts : 18
Join date : 16/02/2021

Powrót do góry Go down

Ubezpieczenie Empty Re: Ubezpieczenie

Pisanie by Wojciech2121 Wto Lut 23, 2021 2:48 pm

Jeśli masz swoją firmę albo po prostu zajmujesz się BHP to zwróć uwagę na firmę sprzęt bhp śląskpolecam ich bo specjalizuja się oni w produkcji bardzo dobrej jakości oznaczeń. Niezależnie od tego jaką branże prowadzicie. Polecam szczególnie że możecie zamówi wszystko przez internet.

Wojciech2121
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 132
Join date : 17/07/2019

Powrót do góry Go down

Ubezpieczenie Empty Re: Ubezpieczenie

Pisanie by dona89 Sob Kwi 24, 2021 5:51 pm

Odpowiednie ubezpieczenie samochodu jest czymś bardzo istotnym. W końcu mało jest wypadków etc? Dlatego warto być ubezpieczonym na każde ewentualność, a bogatą w tym zakresie ma firma https://beesafe.pl/ubezpieczenie-ac/ , także warto się z ich ofertą zapoznać.

dona89
Młodzik
Młodzik

Posts : 19
Join date : 24/04/2021

Powrót do góry Go down

Ubezpieczenie Empty Re: Ubezpieczenie

Pisanie by piotrowski Nie Cze 13, 2021 2:23 pm

Miesiąc temu kupiłem 3-letni samochód, za prawie 60 000 zł. Polisę kupiłem na 1 miesiąc. Z Racji tego, że na zakup samochodu wzięłam kredyt na https://www.get-money.pl/oferta/kredyty/kredyty-samochodowe-auto-kredyt chciałbym kupić pełne ubezpieczenie samochodowe, czyli ze wszystkim opcjami, ale tańsze nić zaproponowało mi PZU. Czy możecie polecić jakąś firmę ubezpieczeniową?

piotrowski
Młodzik
Młodzik

Posts : 1
Join date : 13/06/2021

Powrót do góry Go down

Ubezpieczenie Empty Re: Ubezpieczenie

Pisanie by Dżess Wto Gru 07, 2021 7:51 pm

Tutaj https://unilink.pl/placowki/lubin-sportowa możecie zgłosić się też po ubezpieczenie. U nich nie spotkacie się tylko z jedną ofertą, lecz z wieloma korzystnymi propozycjami. Jest to firma pośrednicząca, także współpracuje z najpopularniejszymi agencjami.

Dżess
Forum ekspert
Forum ekspert

Posts : 108
Join date : 31/05/2021

Powrót do góry Go down

Ubezpieczenie Empty Re: Ubezpieczenie

Pisanie by Sara212 Wto Kwi 09, 2024 12:34 pm

Wszystkim osobom zainteresowanym tematem polecam stronę, na której znajdziecie ofertę nowoczesnej i profesjonalnej agencji ubezpieczeniowej MAGRO - ubezpieczenie firmy warszawa . Wszystkie informacje o ich ofercie oraz kontakt znajdziecie na stronie.

Sara212
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 736
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

Ubezpieczenie Empty Re: Ubezpieczenie

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach