Biznes forum
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

hobby hobby

+11
munchral
Łukasz
jaworwer88
Sara212
Kalynka
małpek
trevor
Adrian77
Martel890
WiwczarekP
Chris12
15 posters

Go down

hobby  hobby Empty hobby hobby

Pisanie by Chris12 Sro Mar 16, 2022 1:37 pm

Witam wszystkich! Jeśli chcesz zagrać w nowe gry i zanurzyć się w świecie jasnej powierzchni, polecam zajrzeć na tę stronę vulkanbet konto . Od dawna szukam odpowiedniej platformy, która nagradza mnie dobrymi pieniędzmi i dodaje mi otuchy. Teraz tam gram, ci goście mają świetną listę gier i podoba mi się.

Chris12
Młodzik
Młodzik

Posts : 9
Join date : 08/12/2021

Powrót do góry Go down

hobby  hobby Empty Re: hobby hobby

Pisanie by WiwczarekP Pią Mar 25, 2022 3:22 pm

Moje hobby to nurkowanie, daje mi dużo frajdy, odskocznię od codzienności i dawkę adrenaliny. O ile też podzielacie moje zamiłowanie to podpowiem wam, że porządnej jakości sprzęt nurkowy uznanych marek jak m. in. BARE, Oceanic, Hollis, Zeagle, Atomic Aquatics dostaniecie w sklepie ECN Systemy Nurkowe. Ostatnio przeglądałem sobie ich akcesoria do suchych skafandrów https://www.nurkowanie-ecn.pl/kategoria-produktu/suche-skafandry/akcesoria-do-suchych-skafandrow/ mają szelki, skarpety czy kaptury w bardzo rozsądnych cenach. Zakupy zrobiłem i jestem z nich bardzo zadowolony.

WiwczarekP
Stały bywalec forum
Stały bywalec forum

Posts : 60
Join date : 22/02/2022

Powrót do góry Go down

hobby  hobby Empty Re: hobby hobby

Pisanie by Martel890 Sro Wrz 28, 2022 9:04 am

Ja za to uwielbiam łowić ryby i jak mam czas, to pakuje cały sprzęt i jadę w mojej stałe miejsce. Ostatnio skończyły się w moim zestawie wszystkie przynęty i musiałem zamówić nową dostawę. Mój znajomy, z którym łowie rybki polecił mi ten sklep https://www.liwi.pl/. Sklep oferuje szeroki asortyment w dobrych cenach.

Martel890
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 27
Join date : 20/04/2022

Powrót do góry Go down

hobby  hobby Empty Re: hobby hobby

Pisanie by Adrian77 Pon Paź 03, 2022 12:40 pm

W wolnym czasie sporo podrózuje, pozwala mi to wypocząć oraz poznawać nowych ludzi.

schwimmsteg

Adrian77
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 449
Join date : 02/12/2021

Powrót do góry Go down

hobby  hobby Empty Re: hobby hobby

Pisanie by trevor Pią Gru 30, 2022 8:39 am

Warto również pomyśleć nad tym jakie hobby będzie odpowiednie dla seniora. W końcu kluczem do udanej emerytury jest bycie aktywnym, zdrowym i pozostawanie w kontakcie ze światem. My zapisaliśmy rodziców na zajęcia z rękodzieła, ale może to być też ogrodnictwo, malowanie czy gra na instrumencie muzycznym. Hobby nie tylko zapewnia kreatywne ujście, ale także pomaga zachować bystry umysł i odpowiednio spożytkować energię, co przekłada się też na przykład na lepszy sen. Więcej w tym temacie piszą na https://melatonina.pl/akademia-snu/zaburzenia-snu-u-osob-starszych/dobre-nawyki-na-emeryturze-popraw-jakosc-swojego-zycia. Aktywność fizyczna, dbanie o kondycję i wystarczająca ilość snu mogą zapewnić długie i zdrowe życie, dlatego polecam lekturę wszystkim seniorom i ich bliskim.

trevor
Młodzik
Młodzik

Posts : 22
Join date : 27/04/2022

Powrót do góry Go down

hobby  hobby Empty Re: hobby hobby

Pisanie by małpek Pią Lut 10, 2023 11:19 pm

Witam, zastanawiam się czy fotografia dronem jest skomplikowana? Zależy mia n tym, by obsługiwać sprzęt swobodnie i widzieć efekty swojej pracy. Jaki model drona powinnam wybrać? https://megadron.pl/pl/blog/premiera-dji-mini-3-czy-zastapi-mini-2-1670603425.html Czy uważacie, że wybór tego drona będzie lepszy? Z chęcią zapoznam się z waszymi opiniami i wskazówkami, pozdrawiam.

małpek
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 545
Join date : 19/07/2022

Powrót do góry Go down

hobby  hobby Empty Re: hobby hobby

Pisanie by Kalynka Wto Kwi 18, 2023 6:58 am

Moją ostatnią pasją, która stała się moim ulubionym hobby jest aktywność fizyczna. Od pewnego czasu zacząłem doceniać wpływ ruchu na moje zdrowie i samopoczucie, i teraz czuję się niesamowicie, gdy tylko poświęcam kilka godzin na trening. Zdecydowałem, że chcę podjąć kolejny krok i zapisać się na siłownię. Chciałbym mieć regularne treningi z trenerem personalnym, który pomoże mi osiągnąć moje cele fitnessowe i dostosuje plan treningowy do mojego poziomu i potrzeb. Szukam trener personalny wilanow, który jest doświadczony i ma pozytywną reputację wśród swoich klientów. Zależy mi na tym, aby znaleźć kogoś, kto będzie miał doświadczenie w pracy z początkującymi oraz będzie elastyczny i dostępny do ustalenia treningów w dogodnych dla mnie godzinach. Czuję, że z odpowiednim trenerem personalnym będę mógł osiągnąć swoje cele fitnessowe i poprawić swoją ogólną kondycję. Mam nadzieję, że uda mi się znaleźć idealnego trenera personalnego w Warszawie i zacząć moją przygodę z siłownią już wkrótce! Pozdrawiam Smile
Kalynka
Kalynka
Forum ekspert
Forum ekspert

Posts : 108
Join date : 26/03/2023
Age : 36

Powrót do góry Go down

hobby  hobby Empty Re: hobby hobby

Pisanie by Sara212 Czw Kwi 20, 2023 6:42 am

W moim przypadku sporo podrózuje podrózuje, uwielbiam poznawać nowe miejsca oraz ludzi.

Reklama : króćce producent

Sara212
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 736
Join date : 25/03/2021

Powrót do góry Go down

hobby  hobby Empty Re: hobby hobby

Pisanie by jaworwer88 Czw Cze 08, 2023 8:29 pm

Polecam jakieś aktywne hobby np. wingfoil

jaworwer88
Młodzik
Młodzik

Posts : 6
Join date : 08/06/2023

Powrót do góry Go down

hobby  hobby Empty Re: hobby hobby

Pisanie by Łukasz Czw Cze 08, 2023 8:44 pm

wingfoil? nawet nie słyszałem o czymś takim

Łukasz
Młodzik
Młodzik

Posts : 23
Join date : 03/05/2023
Location : Poznań

https://lukaszsroczynski.pl/

Powrót do góry Go down

hobby  hobby Empty Re: hobby hobby

Pisanie by małpek Pon Cze 19, 2023 2:24 pm

Wielbiciele dronów powinni przeczytać https://megadron.pl/pl/blog/rozwiazywanie-problemow-z-laczeniem-aplikacji-dji-go-1537372250.html . Problemy z połączeniem DJI GO mogą być spowodowane przez wadliwe kable USB, połączenie sygnału pilota zdalnego sterowania, zgodność urządzenia i kilka innych powodów. Na stronie znajdziecie sposoby na rozwiązanie tych problemów.

małpek
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 545
Join date : 19/07/2022

Powrót do góry Go down

hobby  hobby Empty Re: hobby hobby

Pisanie by munchral Wto Lip 11, 2023 2:48 pm

Pamiętaj, aby przetestować nasz portal do gry! Dla każdego smaku i koloru https://www.kurierzamojski.pl/2021/04/12/strategie-i-porady-dla-poczatkujacych-graczy-w-kasynach-online/

munchral
Młodzik
Młodzik

Posts : 10
Join date : 06/05/2023

Powrót do góry Go down

hobby  hobby Empty Re: hobby hobby

Pisanie by kasinka Sro Sie 09, 2023 2:53 pm

Jedynie udaje mi się w weekendy znaleźć czas by poświęcać się mojemu hobby. Już się nie mogę doczekać, bo znalazłam na tvp vod Wiedźmina z Żebrowskim i chce sobie przypomnieć prawdziwą jego historię.

kasinka
Młodzik
Młodzik

Posts : 23
Join date : 21/03/2022

Powrót do góry Go down

hobby  hobby Empty Re: hobby hobby

Pisanie by małpek Wto Paź 31, 2023 6:00 pm

Na wirtualnych półkach antykwariatu https://blackbooks.pl/ znajdziecie najciekawsze pozycje z kanonu literatury pięknej polskiej i światowej, wciągające kryminały, emocjonujące reportaże i fascynujące biografie. W ich ofercie nie brakuje także poradników, książek popularnonaukowych, podręczników akademickich i przewodników. W internetowym księgozbiorze znajdziecie komiksy, książki do nauki języka obcego oraz bestsellery dla dzieci i młodzieży. Są otwarci na potrzeby czytelników w różnym wieku. Dbają o to, aby w każdej kategorii regularnie pojawiały się nowości.

małpek
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 545
Join date : 19/07/2022

Powrót do góry Go down

hobby  hobby Empty Re: hobby hobby

Pisanie by Ewelaa213 Wto Lis 28, 2023 10:05 am

Ja uwielbiam czytać różne wpisy na przeróżne tematy. Wtedy dokształcam się i jestem wtedy bardzo pewna siebie przy każdej dyskusji jaką prowadzę. Na stronie https://edukacjaklimatyczna.com/zmiany-klimatyczne-wyjasnienie-przyczyny-i-skutki/ ostatnio znalazłam właśnie temat dotyczący klimatu i fajnie tam jest wszystko opisane, prostym językiem więc wszystko doskonale zrozumiałam. Polecam

Ewelaa213
Stały bywalec forum
Stały bywalec forum

Posts : 71
Join date : 07/03/2022

Powrót do góry Go down

hobby  hobby Empty Re: hobby hobby

Pisanie by małpek Sro Lis 29, 2023 4:00 pm

Nadmorski Sylwester ma w sobie coś magicznego i romantycznego. Brzeg morza i szum fal tworzą niepowtarzalną atmosferę, która sprawia, że przejście z jednego roku do drugiego nabiera szczególnego uroku. To także doskonała okazja do wspólnego świętowania wśród przyjaciół i rodziny, a jednocześnie cieszenia się urokami nadmorskiego krajobrazu. Nadmorskie miejscowości często starają się zapewnić różnorodne atrakcje kulturalne, takie jak koncerty, pokazy sztuki czy spektakle teatralne, aby zaoferować mieszkańcom i turystom różnorodne formy rozrywki. https://nadmorski.pl/stay-positive/oferty-specjalne/nadmorski-sylwester-2023-2024/

małpek
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 545
Join date : 19/07/2022

Powrót do góry Go down

hobby  hobby Empty Re: hobby hobby

Pisanie by małpek Sro Gru 27, 2023 4:23 pm

Jedną z najbardziej rozpoznawalnych cech Pomeranianów Boo jest ich gęste futro, które wymaga regularnej pielęgnacji. To futro może mieć różne kolory, w tym biały, kremowy, brązowy, czarny i pomarańczowy. Pomimo ich małego rozmiaru, te psy mają silną budowę ciała, co sprawia, że są zaskakująco energiczne i aktywne. Pomeranian Boo cieszą się dużą popularnością na platformach społecznościowych, zwłaszcza dzięki trendowi na zdjęcia i filmy zwierząt domowych. Boo, jeden z najbardziej znanym przedstawicieli tej rasy, zdobył ogromną popularność w mediach społecznościowych, stając się "najpiękniejszym psem na świecie". Należy jednak pamiętać, że taki wygląd często wymaga odpowiedniej opieki i pielęgnacji futra. Jak każda rasa, Pomeranian Boo wymaga właściwej opieki, regularnych wizyt u weterynarza, a także odpowiedniego treningu i socjalizacji. Właściciele tych psiaków powinni być świadomi ich energii i skłonności do szczekania, co może wymagać odpowiedniego szkolenia. https://poshpaws.pl/blog/pomeranian-boo/

małpek
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 545
Join date : 19/07/2022

Powrót do góry Go down

hobby  hobby Empty Re: hobby hobby

Pisanie by małpek Sro Gru 27, 2023 8:37 pm

Szpic miniaturowy to rasa psa o małych rozmiarach, ale pełnej wigoru i inteligencji. Szpic miniaturowy pochodzi z Europy Środkowej, a jego historia sięga kilku wieków wstecz. Jest blisko spokrewniony z innymi rasami szpiców, takimi jak szpic niemiecki. To mały pies o proporcjonalnej budowie ciała. Ma charakterystyczną grzywę na szyi i piękną sierść, która może występować w różnych kolorach, takich jak biały, czarny, brązowy, pomarańczowy i szary. Jego uszy są stojące, a ogon często zwinięty na grzbiecie. Szpic miniaturowy to pies pełen energii, żywiołowy, odważny i inteligentny. Pomimo swojego małego rozmiaru, często zachowuje się jak pies stróżujący, gotowy bronić swojego terytorium. https://psy24.pl/info,ac434/szpic-miniaturowy-wszystko-co-powinienes-wiedziec-o-tej-rasie,4766

małpek
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 545
Join date : 19/07/2022

Powrót do góry Go down

hobby  hobby Empty Re: hobby hobby

Pisanie by małpek Pią Lut 23, 2024 11:41 am

Nauka pływania w Gdańsku i Trójmieście cieszy się dużą popularnością ze względu na dostępność basenów, liczne kluby sportowe oraz atrakcyjne warunki do uprawiania tej dyscypliny. Zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dorosłych oferowane są różnorodne kursy i zajęcia prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów. W Gdańsku oraz okolicznych miejscowościach istnieje wiele basenów, w których organizowane są lekcje pływania. Szkoły pływania, kluby sportowe oraz ośrodki rekreacyjne zapewniają szeroki zakres zajęć, począwszy od podstawowych kursów dla osób, które dopiero uczą się pływać, aż po zaawansowane treningi dla tych, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności techniczne i kondycję. Nauka pływania jest nie tylko formą rekreacji, ale także ważnym elementem bezpieczeństwa, zwłaszcza dla dzieci i młodzieży. Dlatego wiele szkół i klubów sportowych kładzie duży nacisk na naukę właściwej techniki pływania oraz zapoznanie z zasadami bezpieczeństwa na wodzie. https://sportfun.com.pl/nauka-plywania-gdansk-trojmiasto/

małpek
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 545
Join date : 19/07/2022

Powrót do góry Go down

hobby  hobby Empty Re: hobby hobby

Pisanie by Justyna0 Czw Mar 28, 2024 7:31 pm

Każdy ma jakieś hobby. Jak chodzi przykładowo o mnie, to taniec, muzyka itd. Natomiast mój chłopak interesuje się modelarstwem/ majsterkowaniem. Nawet teraz planuję ja odwiedzić sklep z modelami ABC-RC i kupić mu kilka artykułów z których wiem, że korzysta - bo w ten sposób będę mieć prezent na urodziny.

Justyna0
Forum ekspert starszy
Forum ekspert starszy

Posts : 157
Join date : 01/03/2023

Powrót do góry Go down

hobby  hobby Empty Re: hobby hobby

Pisanie by BubkaGop Sob Kwi 13, 2024 8:35 am

Tak naprawdę nigdy nie próbowałem policzyć wszystkich moich zainteresowań. A jeśli podzielisz je na podpunkty, będzie ich dużo. Powiedziałbym nawet, że katastrofalnie dużo. W końcu wszystkie wymagają elementu finansowego. Ale niektóre z moich zainteresowań mogą również generować dochód. Dotyczy to również i rabona gdzie udało nam się zwyciężyć nie raz.

BubkaGop
Czytacz biznesu
Czytacz biznesu

Posts : 29
Join date : 23/06/2022

Powrót do góry Go down

hobby  hobby Empty Re: hobby hobby

Pisanie by Sponsored content


Sponsored content


Powrót do góry Go down

Powrót do góry

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach